Oferta

DRUK OFFSETOWY:

Oferujemy druki akcydensowe na papierach offsetowych, kredowych, samoprzylepnych i kartonach. Mogą to być papiery firmowe, druki akcydensowe, naklejki na towary, karty pracy czy metki do używanych produków. 


DRUK CYFROWY:

W druku cyfrowym realizujemy pełną gamę materiałów reklamowych. Od projetowania poprzez druk i usługę introligatorni. Specjalizujemy się w wysokojakościowych wizytówkach, zaproszeniach i obsłudze poligraficznej imprez. 

Realizujemy nakłady od jednej sztuki. Dla zainteresowanych osób oferujemy doradztwo. 

Drukujemy: naklejki na wódkę i wino, etykiety na miód, zaproszenia na ślub, plakaty na zawody jeździeckie. Dla osób uczących się drukujemy prace dyplomowe czy magisterskie. Kluby sportowe czy inne instytucje mogą zamówić u nas numerowane czy personalizowane materiały. Prace te realizujemy w formacie 315x490 mm.

Dla klientów szukających większych nośników reklamowych oferujemy również:
- baner plandekowy
- baner wylewany (zapytaj o szczegóły) bardzo dobrej jakości podłoże o gwarancji do 5 lat
- baner zwykły wzmacniany
- roll - up
- siatka mash

Jeżeli dotarłeś na naszą stronę a nie znalazłeś swojego produktu, zadzwoń lub napisz.


USŁUGI DODATKOWE:

Nasze usługi związane z drukiem obejmują dodatkowo:

- foliowanie (folia matowa i błyszcząca). Usługa foliowania może być wykonana jednostronnie i dwustronnie gwarantując zabezpieczenie druku oraz jego uszlachetnienie.

- lakierowanie (lakierem UV oraz offsetowym). Kolejną usługą oferującą piękne uszlachetnienie wydruków szczególnie offsetowych jest lakierowanie lakierem offsetowym oraz UV. Zwracamy tutaj uwagę na bardzo efetkowne lakierowanie wybiórcze, które podnosi jakość prac na poszczególnych elementach i oferuje niepowtarzalny efekt.

- laminowanie. Laminowanie podobne jest do foliowania jednak zakres materiału używany do laminowania jest dużo grubszy powodując sporą sztywność pracy końcowej np: menu kawiarni, restauracji. Laminowanie ma jeszcze dodatkową zaletę w postaci szczelności zamknięcia pracy papierowej.

- bindowanie - spiralowanie. Bindowania używa się do prac i opracowań szkoleniowych lub też prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Te ostatnie są również oprawiane w oprawę twardą która szczególnie podnosi walory estetyczne prac.

FOTOGRAFIA:

W skład naszych usług wchodzi również wykonywanie sesji zdjęciowych na aparacie OLYMPUS MARK II. Potrzebujesz fotografii reklamowej do katalogów, reklamy zewnętrznej, ulotek, oklejenia samochodu czy wizytówek? Napisz do nas na empatia@prezentacje.pl lub zadzwoń 33 87 22 222.


KALENDARZE:

Realizujemy szeroki zakres materiałow reklamowych dla straży pożarnych. Specjalizujemy się w kalendarzach, zaproszeniach i materiałach promocyjnych przy zbieraniu 1%. Zapraszamy do naszej galerii w której można zobaczy nasze realizacje.


 


Tagi: laminowanie, bindowanie, lakierowanie UV, lakierowanie offsetowe, druk sitowy, bidnowanie prac i opracowań, prace magisterskie, prace licencjackie, montaż banerów, wyklejanie folii, cięcie do formatu